‹ wróć do strony głównej

Winroof - Nowy Targ

Pokrycia dachowe oraz stolarka budowlana od Winroof - Nowy Targ

Jako Winroof działamy w branży pokryć dachowych oraz wszelkiej stolarki budowlanej. Od lat angażujemy się w wiele projektów, zapewniając naszym klientom to, czego potrzebują. Możemy zagwarantować, że produkty, które zostaną u nas zakupione, posiadają najwyższą jakość. Oferujemy mnóstwo modeli drzwi drewnianych, okien, pokryć dachowych czy bram garażowych. Działamy na terenie małopolski. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami w Nowym Targu i okolicznych miejscowościach. Poniżej przygotowaliśmy dla naszych klientów krótki spis produktów dostępnych w naszym asortymencie.

Najlepsze bramy garażowe – tylko od Winroof

Garaż jest niemalże nieodłączną częścią każdego domu jednorodzinnego. Może być on wolnostojący bądź przyłączony do budynku. Niemniej w każdym z tych przypadków niezbędne są drzwi garażowe, które stają się zabezpieczeniem. W naszym asortymencie znajduje się wiele rodzajów bram – nie tylko estetycznych i wpasowujących się w styl domu, lecz także energooszczędnych i niezawodnych. Do coraz bardziej popularnych zalicza się bramy garażowe segmentowe, które składają się z kilku poziomych paneli lub segmentów, połączonych ze sobą trwałymi zawiasami. Na życzenie klienta mogą być wykonane z różnych materiałów, takich jak stal, drewno czy tworzywa sztuczne. To praktyczne rozwiązanie i oszczędność miejsca. Częstym wyborem wśród klientów są bramy Wiśniowski, gwarantujące jakość w najlepszej cenie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkich mieszkańców Nowego Targu, którzy szukają niezawodnych rozwiązań.

Pokrycia dachowe - Nowy Targ

Dach jest jedną z najbardziej reprezentacyjnych części każdego budynku. W naszej ofercie posiadamy wiele pokryć dachowych, które dostarczamy na teren budowy. Dzięki temu zyskuje się prawidłowe zabezpieczenie wnętrza. Dachówki mogą być wykonane z metalu lub z tworzywa sztucznego. Możemy zapewnić, że każdy z materiałów posiada odpowiednią odporność na czynniki zewnętrzne, a ponadto dodaje elegancji każdej budowie. Jednym z najczęstszych wyborów są dachówki ceramiczne. Wiele kolorów oraz kształtów sprawia, że łatwo je dopasować do każdego typu budynku, co jest zdecydowaną zaletą. Już teraz mogą stać się ozdobą każdego dachu w Nowym Targu. Zachęcamy do zapoznania się z naszym asortymentem dachówek ceramicznych, betonowych i nie tylko.

Blachodachówka oraz blachy trapezowe – Nowy Targ

Zabezpieczenie dachu jest podstawą w budownictwie. Dostępna w naszym asortymencie blachodachówka to trwały i solidny materiał, który zapewni budynkowi odpowiednią ochronę. Wykorzystuje się ją zarówno w budynkach mieszkalnych, jak i tych przeznaczonych do użytku publicznego, np. w urzędach czy gmachach szkół. Tę samą funkcję pełni także blacha trapezowa. Jej zaletami zdecydowanie są wytrzymałość i łatwość w montażu. Wszelkie pokrycia dachowe można znaleźć w naszej siedzibie w Nowym Targu. Zachęcamy do odwiedzin naszej firmy i wybrania blachodachówki zgodnie ze swoimi budowlanymi potrzebami. Udzielimy wszelkich porad w sprawie ostatecznej decyzji. Szeroko używana blacha trapezowa to również dobra opcja, gdyż sprawdzi się także jako element elewacji budynków. Wszelkie pokrycia dachowe można znaleźć w naszej siedzibie w Nowym Targu.

Stolarka aluminiowa – profesjonalne rozwiązania dla Nowego Targu od Winroof

Oferujemy również rozwiązania nadające obiektom eleganckiego wyglądu. Stworzone przez nas systemy aluminiowe są odporne na wilgoć czy zmianę temperatur. Nie odkształcają się, a także są produktem wieloletnim, co ma duże znaczenie z perspektywy klientów. Tworzymy systemy fasadowe, zewnętrzne oraz wewnętrzne. Stolarka aluminiowa dostępna w naszym asortymencie spełnia wymagania dzisiejszego rynku – zarówno w sektorach mieszkaniowych, jak i komercyjnych. Zachęcamy do odwiedzin naszej siedziby w Nowym Targu oraz kontaktu z naszymi konsultantami, by poznać pełną ofertę z zakresu stolarki aluminiowej i wybrać odpowiedni dla siebie produkt.

Drzwi drewniane – bezpieczeństwo i design dla każdego budynku

Drzwi wejściowe są etykietą każdego budynku. Pełnią funkcję reprezentacyjną danej przestrzeni, będąc jednocześnie bardzo praktyczne. Jednym z częściej wybieranych modeli są drzwi drewniane. Wyglądają przede wszystkim klasycznie, ale i bardzo estetycznie. Różne barwy pozwalają dopasować je do fasady. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych metod chronią przed utratą ciepła oraz dźwiękami z zewnątrz, a także posiadają antywłamaniowe zabezpieczenia. Zachęcamy do zapoznania się z najróżniejszymi modelami drzwi zewnętrznych w naszej siedzibie w Nowym Targu. Zatrudnieni przez Winroof specjaliści podpowiedzą i dobiorą odpowiednio dopasowany element wykończeniowy do domu!

Okna dachowe od Winroof – Nowy Targ

Nowoczesne rozwiązania zyskują coraz większe uznanie – nawet wśród tradycjonalistów. Okna dachowe są zdecydowanie jednym z nich. Znajdują zastosowanie w przypadku poddaszy i strychów, dając pomieszczeniom naturalne oświetlenie, co wpływa na przestronność i komfort przebywania. W naszym asortymencie można znaleźć okna dachowe od wielu renomowanych producentów. Daje to nieograniczoną możliwość wyboru, co zdecydowanie przekłada się na zadowolenie klientów. Okna Veka są jednym z tych najczęściej wybieranych. Docenia się ich trwałość oraz doskonały design. Okna Veka to trwałe i innowacyjne produkty w najlepszym wydaniu. Niezależnie od wybranego modelu, wyróżniają się solidnością wykonania, a do tego wyjątkową estetyką. Wśród okien PCV wykorzystywanych w budownictwie Veka to przodujący producent tego typu elementów wykończeniowych i wybór wielu klientów. Okna plastikowe to nie tylko postawienie na ekonomiczność, ale również trwałość. Gwarantujemy wysoką jakość produktu i zadowolenie z dokonanego wyboru! Zachęcamy do kontaktu z naszymi konsultantami lub odwiedzenia naszej siedziby w Nowym Targu.

Parapety wewnętrzne i zewnętrzne – Nowy Targ

Wykończenie budynku to już półmetek prac. Do tych zadań należy również montaż parapetów. Istnieje wiele materiałów, które bez problemu można wykorzystać przy tego typu zleceniach. Parapety zewnętrzne mocowane są bezpośrednio przed wykonaniem elewacji. Przy wyborze należy pamiętać o odpowiednim rozmiarze i materiale, z którego będą wykonane. Te elementy są kluczowe ze względu na ich funkcję ochronną przed czynnikami atmosferycznymi oraz dodają estetyki, gdy współgrają z ogólnym zamysłem architektonicznym budynku. To samo tyczy się parapetów wewnętrznych, jeśli chodzi o ostatnią z cech. Ponadto to doskonała izolacja termiczna oraz dodatkowe miejsce na umieszczenie roślin czy ozdób. Szeroki wybór materiałów z pewnością pozwoli na wybór tego odpowiedniego, a my z chęcią w tym pomożemy.

WINROOF

Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Spółka komandytowa
Biuro Raba Wyżna Raba Wyżna obok nr 382D
34-721 Raba Wyżna
Kontakt do biura: biuro@winroof.pl
tel. : +48 692-644-103
Biuro Nowy Targ Al. Tysiąclecia 95 A
34-400 Nowy Targ

biuro.nt@winroof.pl
tel. : +48 604-664-966
Biuro Kościelisko Ul. Nędzy Kubińca 8c
34-511 Kościelisko

biuro.zakopane@winroof.pl
tel.: +48 600-166-772
Biuro Nowy Sącz Ul. Limanowska 4
33-395 Chełmiec

biuro.ns@winroof.pl
tel.: +48 787-502-545
PRZEDSTAWICIELE HANDLOWI
Wiesław Stopka
wieslaw.stopka@winroof.pl
tel. : +48 600-572-989

Patryk Mila
patryk.mila@winroof.pl
tel. : +48 600-639-419
Jakub Styrenczak
jakub.styrenczak@winroof.pl
tel. : +48 787 502 550

Eryk Wójcik
eryk.wojcik@winroof.pl
tel. : +48 608-194-858
Łukasz Działek
lukasz.dzialek@winroof.pl
tel. : +48 608-194-692
Michał Pajor
michal.pajor@winroof.pl
tel. : +48 604-665-005
Stanisław Trzop
stanislaw.trzop@winroof.pl
tel. : +48 664-225-265
Dział wycen: Andrzej Opacian
tel. : +48 600-152-445
wyceny@winroof.pl
Montaże i serwis: Dorota Guzik
dorota.guzik@winroof.pl
tel. : +48 662-155-285
Dział reklamacji: Sylwia Macioł
tel. : +48 664-225-470

Stanisław Trzop stanislaw.trzop@winroof.pl
tel. : +48 664-225-265
Michał Pajor michal.pajor@winroof.pl
tel. : +48 604-665-005
Łukasz Działek lukasz.dzialek@winroof.pl
tel. : +48 608-194-692
Jakub Styrenczak
jakub.styrenczak@winroof.pl
tel. : +48 787 502 550

Eryk Wójcik
eryk.wojcik@winroof.pl
tel. : +48 608-194-858
Wiesław Stopka wieslaw.stopka@winroof.pl
tel. : +48 600-572-989

Patryk Mila patryk.mila@winroof.pl
tel. : +48 600-639-419
icon from icons8.com
Odwiedź naszą stronę na facebooku!
icon from icons8.com
Odwiedź nasz profil na instagramie!